Ērta atrašanās vieta

Bērnudārzs “Panda” atrodas mājīgā vietā Purvciema rajonā. Pozitīva atrašanās vietas iezīme vienlaikus ir gan attālums no ceļa trokšņa, gan tuvu atrašanās vietai dzīvojamais sektors, sabiedriskais transports. Bērnudārza apkārtnē daudz dabisko stādījumu, kas rada labvēlīgu atmosfēru.

Ideālas telpas

Mēs atrodamies bijušā bērnudārza atjaunotajā ēkā.

Mērķis ir radīt harmonisku vidi, ņemot vērā bērna drošību un komfortu. Daži dzīves apstākļi, kas patiesi neizraisa pieauguša cilvēka uzmanību, bērniem ir ļoti nepieciešami. Mēs centāmies tos ņemt vērā mūsu bērnudārzā.

Plašas telpas atrodas otrajā un pirmajā stāvā. Ēkas fasāde ir siltināta, telpas pilnībā renovētas, aprīkotas ar mūsdienīgu ugunsdrošības sistēmu, sastādot telpas plānu, tika ņemtas vērā visas likumā noteiktās normas un prasības attiecībā uz bērnudārziem. Telpas ir gaišas, plašas un siltas.

Mūsu bērnudārzā izmantotās mēbeles ir izgatavotas no videi draudzīga materiāla – dabīgas priedes.

Grupas ir aprīkotas ar Therapy Air iOn – jaunāko Zepter gaisa attīrīšanas un jonizācijas sistēmu. Miega laikā bērns nokļūst “gaisa kūrortā”, kas labvēlīgi ietekmē viņa veselību un vispārējo psihofizisko stāvokli. Turklāt katrai grupai ir slēgts recirkulators, lai novērstu dažādas slimības.

Grupās ir daudz izglītojošu rotaļlietu un izglītojošu spēļu, kā arī leļļu teātris, pateicoties kuram katru nedēļu notiek izrādes, smilšu lampa “Burvju gaismas galds”,  konstruktori un daudz kas cits, kas izraisa bērnā interesi par mācīšanos, attīsta spēju koncentrēties un ļauj ar prieku un interesi izpētīt pasauli.

Aprīkota pastaigu zona

Tiešā tuvumā no izejas atrodas bērnu rotaļu laukums. Pastaigu laukums ir aprīkots ar  1,6 m augstu sētu un mūžzaļiem augiem,  vasarā to rotā puķu dobes. Pastaigu zona ir pilnībā aprīkota ar 4 centimetru gumijas pārklājumu un atbilst ES standartiem, nejaušas bērna krišanas gadījumā tā garantē viņa drošību. Turklāt, pateicoties pārklājumam, rotaļu laukums vienmēr ir tīrs, un bērnu apģērbs pēc pastaigas paliek tīrs. Vasarā gumijas pārsegs ir ļoti ērts rotaļnodarbībām ārpus telpām. Aprīkojums sastāv no KSIL konstrukcijām, aizverošām smilšu kastēm (smiltis tiek pilnībā atjaunotas pavasarī), slīdkalniņiem, šūpolēm. Aprīkojumiem ir tehniskā pase, kas apliecina tā kvalitāti un drošību.

Lieliska komanda

Pozitīvi orientēta, draudzīga un profesionāla komanda ir mūsu pirmsskolas pamats.

Drošība

Mūsdienās drošība ir viena no obligātajām bērnudārza sastāvdaļām. Bērnudārzā Panda ir ieviesti vairāki aizsardzības pasākumi:

  • Ir noslēgts līgums ar Latvijas Valsts policiju par garantētu drošību;
  • Ieeja ēkā ir aprīkota ar SALTO apsardzes karšu sistēmu atbilstoši ES standartiem, ieeja ēkā iespējama tikai ar caurlaidēm.

Arī bērnudārza grupu durvis ir aizvērtas, un skolotājs tās atver tikai pēc vizuāla kontakta ar vecāku.

Mēs strādājam visu gadu

Bērnudārzā nav sezonas pārtraukumu, mēs strādājam visu vasaru.

Mēs rūpējamies par bērnu veselību

Lai novērstu dažādas slimības mūsu bērnudārzā, tiek izmantots slēgta tipa recirkulators. Pateicoties drošai un kvalitatīvai gaisa dezinfekcijai, ievērojami samazinās saslimstības risks adaptācijas periodā un epidēmiju laikā.

Recirkulators samazina gandrīz visu zināmo mikroorganismu koncentrāciju gaisā.

Mūsu NEXA recirkulatoram ir Eiropas kvalitātes un drošības sertifikāts.

Izglītība:

Mācību process: rotaļnodarbības dienas garumā, bērniem tiek dota iespēja mācīties iedziļinoties un ar prieku, domāt un praktiski pētīt, sadarboties, apgūt zināšanas un prasmes un pašiem prast tās novērtēt, ka arī izmanto IT tehnoloģijas. Vecākiem ir iespēja sekot pedagoģiskam procesam  tiešsaites sistēmā https://eliis.eu/

Vienkārša, ērta darba vide, saziņa ar vecākiem. Vecāki tiek iesaistīti grupas pasākumos, saņem informāciju par bērna gaitām, aplūko nesenos attēlus, ērta saziņa ar pedagogiem.

Eliis funkcijas vecākiem:

  • Sekot līdzi bērna attīstībai
  •  Paziņojumi un ziņas
  • Pasākumu kalendārs
  • Galerija
  • Dokumentu mapes